KONTAKTA OSS

Skärteknikcentrum Sverige har medarbetare med erkänd spetskompetens. Söker du ett projekt, ett särskilt kompetensområde eller andra utvecklingsfrågor inom skärande bearbetning så hjälper vi dig att hitta rätt kontakter.

Sitter du på ett medlemsföretag med en bra projektidé? Eller vill du bli medlem? Kontakta oss på Skärteknikcentrum Sverige.

Ingegerd Green

VD & projektutveckling
070-673 00 08
ingegerd@sktc.se

Björn af Bjur

Projektledare & validering
076-04 09 434
bjorn@sktc.se

Jessica Dahlstedt

Ekonomi
jessica@byran.nu

Lasse Kjellberg

Utbildning
070-576 36 31
lasse@sktc.se

Leila Khammari

070-561 38 85
leila@sktc.se

Per Fredriksson

Ungdoms-SM
070-629 80 42
frpr@utb.vaxjo.se

Ted Bergcrona Wallenius

Projektledare kommunikation
072-974 97 96
ted@sktc.se

Ulrika Elmersson

Projektledare positionering & event
070-978 25 59
ulrika@sktc.se

Karl-Johan Bengtsson

070-638 33 92
karl-johan@sktc.se